GARANTİ ŞARTLARI      

Tüm ürünlerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmet ve taleplerine yönelik üretilmektedir. Üretimimiz  minimum maliyet maksimum fayda esasına dayalı sürdürebilir , çevreci , tüketici dostu , kullanım amacına uygun buna paralel değer biçilerek satışa sunulmuştur.
 
Çoğunlukla siz müşterilerimizin şikayetleri kargo , lojistik ve taşıma firmalarından kaynaklı olmakla beraber, DİENNİ ailesi olarak MÜŞTERİ VELİNİMETİMİZDİR felsefesi ile hareket etmekte, şikayet istek ve arzularınıza en hızlı şekilde çözüm üretmeğe gayret etmekteyiz.
Alışverişinizde firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

 

Teslimattan Kaynaklanan Problemler:                                                             

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleriyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız. Ürün hasar görmüş ise teslim almayıp, kargo firma yetkilisine tutanak tutturunuz. Hasarlı ürün bilgisi tarafımıza ulaşır ulaşmaz, yeni ürün veya isteğiniz doğrultusunda yedek parça teslimat adresinize gönderilecektir.

Koliden Fatura Çıkmaması Halinde:                                                                 

E-arşiv fatura uygulaması kapsamında, faturanız elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Aynı şekilde faturanın bir nüshası da paket üzerine yapıştırılır. Faturanızın e-posta adresinize ulaşmaması veya paket üzerinden kargo esnasında düşmesi durumunda Whatsapp iletişim hattından bizlere ulaşmanız yeterlidir, faturanız hızlıca size gönderilecektir.

Eksik Ürün:                                                                                                         

Fabrikasyon üretim yapılması nedeniyle paketlerde eksik parça çıkma oranı çok düşüktür fakat herhangi bir aksaklıkta bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde sorun en hızlı şekilde çözüme kavuşturulacaktır.

Ürün Montajı:                                                                                                      

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda WHATSAPP iletişim hattından telefonla destek alabilirsiniz.

Diğer Problemler:                                                                                                

 

Garanti ve iade hakkındaki tüm soru ve işlemleriniz için WHATSAPP iletişim hattımızdan destek alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR