TESLİMAT KOŞULLARI      

 

1. Teslimat ücreti ne kadardır?                                                                                                     

Mağazamızdan satın aldığınız tüm ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından dienni.com garantisiyle elinize ulaştırılacaktır. Ürünlerimizin teslimatı için kargo ücreti talep edilmemektedir.

2. Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?                                                                               

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese gönderilmek üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Hafta içi saat 10.00’a kadar verilen siparişler aynı gün işleme alınacaktır, resmi tatil günlerinde ve hafta sonu verilen siparişlerde ise tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

3. Ürünüm ulaşırken herhangi bir gecikme olabilir mi?                                                             

Dienni.com’da yer alan tüm ürünlerin stok güncellemeleri sürekli yapılmaktadır. Oluşabilecek herhangi bir aksilikte size irtibat numaranızdan veya e-posta aracılığıyla ulaşılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Teslimat adresinizin kargo şubelerine uzaklığı teslimat süresinde değişikliğe neden olabilir. Kargodan kaynaklı gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

4. Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?                            

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleriyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız. Ürün hasar görmüş ise teslim almayıp, kargo firma yetkilisine tutanak tutturunuz. Hasarlı ürün bilgisi tarafımıza ulaşır ulaşmaz, yeni ürün veya isteğiniz doğrultusunda yedek parça teslimat adresinize gönderilecektir.

5. Faturam koli'den çıkmadı. Ne yapmalıyım?                                                                             

E-arşiv fatura uygulaması kapsamında, faturanız elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Aynı şekilde faturanın bir nüshası da paket üzerine yapıştırılır.  Faturanızın e-posta adresinize ulaşmaması veya paket üzerinden kargo esnasında düşmesi durumunda Whatsapp iletişim hattından bizlere ulaşmanız yeterlidir, faturanız hızlıca size gönderilecektir.

6. Siparişim kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?                                                                 

Fabrikasyon üretim yapılması nedeniyle paketlerde eksik parça çıkma oranı çok düşüktür. Fakat herhangi bir aksaklıkta bizler ile iletişime geçtiğiniz takdirde sorun en hızlı şekilde çözüme kavuşturulacaktır.

7. Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?                                                                              

 

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kolay ve eğlenceli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda WHATSAPP iletişim hattından telefonla destek alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR